روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

X آقای استاندار و آقای دلشب، تخریب محیط زیست نظرآقا تا کی؟؟؟ X نظرآقا سلام X علی رزمجو X رودخانه دالکی X رودخانه نظرآقا X تخریب X سنگ شکن X شورا X دهیاری X تصاو

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2 3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

معضل بزرگ در محیط زیست نظرآقا + (تصاویر)

 • 15:07
 • 525  بازدید

 

آقای استاندار و آقای دلشب، تخریب محیط زیست نظرآقا تاکی ؟؟؟

آیا زمان تغییر رویه در محیط زیست استان بوشهر خصوصا شهرستان دشتستان فرا نرسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام از دشتستان ، هر از گاه اخبار متفاوتی از تجاوز به محیط زیست و تخریب آن در گوشه و کنار استان بوشهر به گوش می‌رسد، از تجاوز به حریم رودخانه ها خصوصا رودخانه دالکی تا روان شدن فاضلاب بیمارستان‌ها و شهرک‌ها به دریا ، فقط ادارات زیربط نظاره گر بوده اند و بطور خیلی سطحی در رسانه های استان خبری نوشته شده است . با نگاه اجمالی به وضعیت محیط زیست شهرستان دشتستان و مشکلاتی که برای آن بوجود می‌آید، می‌توان به این موضوع پی برد که عزم خاصی برای نجات محیط زیست شهرستان وجود ندارد و دستگاه های مرتبط به دستگاهای کاملاً منفعل تبدیل شده اند.

در حالی که مدیر ارشد محیط زیست استان نیز در ماه ،چند باری به خاطر سفر به زادگاه خویش (سعدآباد) شاهد تصاویری از تخریب محیط زیست در شهرستان دشتستان هستند و می بینند که کارخانه های سنگ شکن در کنار رودخانه های دالکی و شاهپور چگونه با تیشه های آهنین ماشین آلات صنعتی بر ریشه محیط زیست که حق هر جاندار در این منطقه زده اند تغییر مسیر آب رودخانه تبدیل شدن عرض رودخانه دالکی که بعضی جاها حدود500 متر بود که متاسفنه فقط به جوی آبی 150 سانتی متری تبدیل شده خاک برداری بی رویه و بدون نظارت از بین رفتن پوشش گیاهی آن منطقه از بین رفتن ماهی ها و بیکار شدن صیادان محلی حجوم حیوانات وحشی به سمت روستاهای منطقه بخاطر از بین رفتن محل زندگی وجود گرد و خاک اذیت شدن مردم منطقه ریختن نخاله توسط ماشین های حمل مصالح

سرازیر شدن آبهای خاک آلود کارخانه های سنگ شکن به آبهای روان رودخانه خطر تصادف و عبور و مرور بدون دقت خودروهای سنگین علی الخصوص خودروهای کارخانه سنگ شکن و بسیار مشکلات دیگری که با احداث این کارخانه ها بوجود آمده است متاسفانه ضمن نامه نگاری های زیادی که توسط دهیاری و شوراهای محلی نظرآقا (مرکز دهستان زیراه) با دستگاه های شهرستان و فرمانداری صورت گرفته ولی گویا مدیران شهرستانی هیچ دغدغه‌ای برای جلوگیری این تخریب ها ندارند،. آقای استاندار ، آقای دلشب (مدیر کل محیط زیست استان بوشهر)، آیا وقت آن نرسیده است که به دادخواهی از مرگ تدریجی حیات وحش و محیط زیست شهرستان دشتستان حرکتی نمائید. !!!

 

3 تصویر از عرض طبیعی و دست نخورده رودخانه دالکی در نزدیکی پل نظرآقا

رودخانه ی نظرآقا

رودخانه ی نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تصاویری از تخریب بستر رودخانه دالکی توسط کارخانه های سنگ شکن

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا توسط سنگ شکن

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا لودر

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

مبدل شدن عرض طویل رودخانه به کانال آبی 150سانتی متری توسط سنگ شکن ها

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

تخریب محیط زیست نظرآقا

عکس: علی رزمجومطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
 • 9 سال پیش - 15:38
  این سنگ شکنها باید غرامت تخریب به محیط زیست نظرآقا را بپردازند
  و دیگر اجازه ی کار مثل قبل و آزادی قبلی به آنها ندهند.
  این همه سنگ شکن در حال کار می باشد ولی اینگونه خسارت به بار نیاورده اند باید جلوی آزادی زیاد از حد آنها برای تخریب زیست بوم جانوران و محیط زیست مردم نظرآقا را بگیرند.
 • 9 سال پیش - 17:02
  منابع طبی نظرآقا و منطقه را از بین برده اند جاده ها و راههای عبور و مرور را با ماشینهای خودسنگین خود از بین برده اند هیچ سود و کمکی هم برای روستای ما نداشته اند .
 • 9 سال پیش - 7:45
  سلام به همکاران سایت نظرآقاسلام
  امید میرود مسؤولین روستا فکری بحال این کار کنند چون واقعا کسی تو منطقه و شهرستان نیست که بفکر مشکلات منابع طبیعی روستای ما باشد.
  مسؤولین محترم و دلسوز نظرآقا/ اگه این معضل مربوط به خود ماست و حتی شهرستان میشد تا این لحظه بمب خبری استان شده بود و تا الان به مهمترین نقاط قضایی استان این موضوع را میکشاندند
  ولی حیف که کسی خود را مسئول نمیداند.
 • بخدادلم میگیرد.که چرااداره ای رامعطل کرده ایم بنام محیط زیست.
  چراتیشه به ریشه خود می زنیم.
  چراهمه اش می گوییم به من چه؟
  چراتپه های ازشن ماسه مصنوعی ساخته اندکه جلوی دید مردم راگرفته اند؟
  یادمان باشد هرضربه ای به محیط زیست بزنیم بتدریج ان هم لاکشت وار وبه ارامی وباپنبه به ماسیلی خواهد زد.
  7میلیاردنفرروی کره زمین زندگی میکنیم/بیاییم هرکدام کمک کنیم تااین موجود زنده ادامه حیات دهد.
کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.