روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

مالکیت زمین بسیج برادران و خواهران روستای نظرآقا که سالهای سال در هاله ای از ابهام قرار داشت با درایت و پیگیری های ارزشمند جناب سرهنگ غلامپور فرمانده محترم سپاه

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

سرنوشت مبهم مالکیت زمین و ساختمان بسیج نظرآقا بعد از سالها مشخص شد

  • 22:39
  • 385  بازدید

 

نظرآقا سلام - سرنوشت مبهم مالکیت زمین و ساختمان بسیج نظرآقا بعد از سالها مشخص شد.

پایگاه بسیج نظرآقا


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، سرنوشت زمین و ساختمان کنونی پایگاه مقاومت سلمان فارسی نظرآقا (بسیج) که سالهای سال بر سر مالکیت آن با فردی مدعی بنام: (ا.ک) مبهم بود، امروز مشخص شد.
حاج عیسی فتحی فرمانده بسیج نظرآقا در این خصوص در گفتگو با نظرآقا سلام گفت: مالکیت زمین بسیج برادران و خواهران روستای نظرآقا که سالهای سال در هاله ای از ابهام قرار داشت با درایت و پیگیری های ارزشمند جناب سرهنگ غلامپور فرمانده محترم سپاه شهرستان دشتستان و همکاری پایگاه سلمان فارسی روستا به پایان رسید و زمین بسیج برادران و خوهران این روستا به مالکیت رسمی پایگاه مقاومت سلمان فارسی روستای نظرآقا در آمد.
فتحی تصریح کرد: در همین خصوص رای دادگاه به نفع آقای (ا.ک) صادر شده بود و بطور قانونی وی مالک اصلی زمین بسیج نظرآقا بشمار می رفت که پس از مدتها گفتگو، ملک مذکور با قیمت 75 میلیون تومان توسط  سپاه شهرستان دشتستان خریداری و در اختیار پایگاه مقاومت سلمان فارسی روستای نظرآقا قرار گرفت.
فرمانده بسیج نظرآقا در پایان ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ غلامپور فرمانده محترم سپاه شهرستان دشتستان بیان داشت: این نوید را به بسیجیان و مردم ولایی نظرآقا می دهیم که به زودی عملیات ساخت ساختمان جدید پایگاه مقاومت سلمان فارسی را آغاز نمائیم.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.