روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقاییبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ روستای نظرآقا از جمله روستاهای استان بوشهر است که تعداد چشمگیری پرسنل نظامی شاغل در نیروی انتظامی ج

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقایی + تصاویر

  • 12:48
  • 473  بازدید

 

نظرآقا سلام _ رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقایی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام؛ روستای نظرآقا از جمله روستاهای استان بوشهر است که تعداد چشمگیری پرسنل نظامی شاغل در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (ناجا) را داراست.
این روستا به علت دارا بودن تعداد زیاد پرسنل خدوم در نیروی انتظامی زبانزد تمام استان بوشهر است.
نیروهای نظامی روستای نظرآقا افرادی با ایمان و وظیفه شناس هستند؛ که چندی پیش مجله نگهبان مربوط به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در صدوشصتمین شماره خود؛ در خصوص رد رشوه؛ نام یکی از پرسنل با ایمان نظرآقایی را جهت تشویق در این ماهنامه درج کرد.

رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقایی + تصاویر

رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقایی + تصاویر

رد رشوه توسط مامور وظیفه شناس نظرآقایی + تصاویر

عبدالعزیز گرامی
استواریکم عبدالعزیز گرامی فرزند اسماعیل از نظامیان زحمتکش و با ایمان روستای نظرآقا در محل حوزه استحفاظی خود؛ متهمی را دستگیر که متهم به منظور فرار از جرم، مبلغ ۵ میلیون ریال را به وی پیشنهاد می‌دهد که مامور وظیفه شناس نظرآقایی، ضمن امتناع از دریافت رشوه مراتب را صورتجلسه و متهم را به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی می‌کند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.