روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

نظرآقا سلام: در سری مسابقات پرواز کبوتر که در دشتستان بسیار پرطرفدار و محبوب میباشد، کبوتر نظرآقا برترین کبوتر معرفی شد. محمد حسین رزمجو صاحب برتر کبوتر دشتستان در سال 1396 شد.

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

کبوتر نظرآقایی بعنوان برترین کبوتر دشتستان معرفی شد + تصاویر

  • 14:40
  • 699  بازدید

نظرآقا سلام: در سری مسابقات پرواز کبوتر که در دشتستان بسیار پرطرفدار و محبوب میباشد، کبوتر نظرآقا برترین کبوتر معرفی شد.

محمد حسین رزمجو صاحب برتر کبوتر دشتستان در سال 1396 شد.

کبوتر زیبا

کبوتر محمدحسین رزمجو

کبوتر زیبا

کبوتر

محمدحسین رزمجو کبوتر باز

کبوتر بازی

محمدحسین رزمجو


مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
  • 6 سال پیش - 16:08
    با سلام خدمت دوستان و دستند درکاران سایت روستای خوب نظرآقا از مدیران و بچه های دیگر که همیشه سعی کردند تمام اتفاقات و مطالب جالب از فرهنگی تا ورزشی و غیره را گرد همایی کنند و در سایت قرار دهند باید بخاطر این کار مردم زیستی و اجتماعی تشکر و قدردانی کرد من از روستاهای همسایه نظراقا هستم و همیشه سعی میکنم هر مطلب که درج میشود را حتما بررسی کنم و در همین حوضه میخواهم پیشنهادی از طرف منه نوئی رو بپذیرند \"\"سعی کنید هر ماهی یک بار کاربران و دیگر هم ولایتی ها را با یکی از مشغال دوران قدیم و همچنین اداب و رسوم و غذا ها را اشنا و انها را در سایت درج نمایید\"\"و لطفا تصاویر جشن ۲۲بهمن سال جاری رو در سایت قرار دهید با تشکر 👍👏🙏
کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.