روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  شایدرفته باشد سری به غذا بزند،یاشایدم کمی استراحت! نظرآقا سلام _ اینجا پشت این کوپ خرمایی درست در مرکز این بساط جای خوش زنی است که برای خرمای سالیانه خانواده اش این روزها مشغول پاک کردن خرماس

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

فصل خرما و زنان روستای نظرآقا (با قلم غلامرضا هاشمی پور) + عکس

  • 16:26
  • 409  بازدید

 

شایدرفته باشد سری به غذا بزند،یاشایدم کمی استراحت!


نظرآقا سلام _ اینجا پشت این کوپ خرمایی درست در مرکز این بساط جای خوش زنی است که برای خرمای سالیانه خانواده اش این روزها مشغول پاک کردن خرماست.

چند دقیقه دیگر حتما برمی گردد!
درجای خود می نشیند و با دستانش چنگی به کوپ خرمایی می زند و خرماها را درجلوی دستانش پهن می کند.خرماهای درشت و خوش رنگ را جدا کرده کت میزند و در کلدون میریزد.خرما های ضعیفتروبی کیفیت را هم در طرف دیگرش در سبد می ریزد.

فصل خرما و زنان روستای نظرآقا (با قلم غلامرضا هاشمی پور)
دوسه خونه اونطرف تر دسته ای از زنان روستا گرداگرد کوپ خرمایی نشسته اند و برای تاجران محل خرما بسته بندی میکنندوکسب درآمدورزق وروزی حلال.

این روزهاهرگوشه ی روستاکه نگاه می کنی شاهد تلاش وکوشش برای برداشت این محصول و میوه بهشتی و کسب روزی حلال از این نعمت شیرین خدادادی هستیم.

به امیدسالی پرخیروبرکت برای اهالی زحمتکش دیارم نظرآقا.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.