روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  سرباز امریه دهیاری نظرآقا رسما شروع بکار کرد.نظرآقا سلام _ در حالی که فعالیت رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی و دهیاری نظرآقا کمتر از یک ماه دیگر خاتمه می‌یابد رئیس شورا از حضور سرباز امریه

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

سرباز امریه دهیاری نظرآقا رسما شروع بکار کرد

  • 17:28
  • 452  بازدید

 

سرباز امریه دهیاری نظرآقا رسما شروع بکار کرد.

نظرآقا سلام _ در حالی که فعالیت رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی و دهیاری نظرآقا کمتر از یک ماه دیگر خاتمه می‌یابد رئیس شورا از حضور سرباز امریه در دهیاری این روستا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، محمود بازیارحقیقی رئیس شورای اسلامی نظرآقا در این باره گفت: سرباز امريه دهياری نظراقا با حضور در این مرکز رسما شروع بکار کرده است.
رئیس شورای نظرآقا با بیان این خبر افزود: سرباز وظیفه مذکور که آموزش های لازم را در اروميه فرا گرفته است روز دوشنبه 26 تيرماه با معرفي خود به دهياری نظرآقا رسما شروع بکار کرده و به شکل شبانه روزی دهيار و شورای اسلامی می تواند از حضور اين سرباز جوان و ارزشمند در کارهاى ادارى و خدمات آتشنشانی روستا استفاده شايسته نمایند.

محمود بازیارحقیقی در پایان ضمن مهم دانستن حضور سرباز امریه در دهیاری مرکز دهستان زیراه ابراز امیدواری کرد که همه ما در جهت پيشرفت ، توسعه و سربلندی نظرآقا خود را سرباز این دیار بدانيم.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.