روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام _ در سال تحصیلی جاری و در هفته بزرگداشت مقام معلم، مجالس و مراسمات مختلفی جهت تقدیر از قشر زحمتکش معلم در سرتاسر کشور دایر می شود و از معلمان نمونه هر استان، شهرستان و بخش تقدیر به

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

مجید نامی به عنوان معلم نمونه بخش ریگ انتخاب شد + تصاویر

  • 21:37
  • 409  بازدید

 

نظرآقا سلام _ در سال تحصیلی جاری و در هفته بزرگداشت مقام معلم، مجالس و مراسمات مختلفی جهت تقدیر از قشر زحمتکش معلم در سرتاسر کشور دایر می شود و از معلمان نمونه هر استان، شهرستان و بخش تقدیر به عمل می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، در هفته جاری دکتر الله کرم عاملی و حسین احمدزاده فرهنگیان نظرآقایی شاغل در دشتستان و منطقه علسلویه در افتخاری بزرگ در بین 22 معلم نمونه استان بوشهر قرار گرفتند. و امروز نیز در افتخاری ارزشمند، آقای مجید نامی نظرآقا معلم نظرآقایی شاغل در بخش ریگ بعنوان یکی از معلمین نمونه این بخش معرفی گردید که نشان از لیاقت این جوان در شغل شریف معلمی می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام کسب این عناوین برتر توسط معلمین نظرآقایی شاغل در شهرستانهای مذکور را خدمت فرهنگاین محترم نظرآقا و خانواده آن عزیزان تبریک عرض می نماید.

مجید نامی

مجید نامی به عنوان معلم نمونه بخش ریگ انتخاب شدمطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.