روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

    نظرآقا سلام _ ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند ماه سال 95 در سراسر کشور بطور همزمان آغاز گردید.  به گزارش پایگاه ا

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

اولین کاندیدای انتخابات دوره جدید شورای نظرآقا مشخص شد

  • 2:37
  • 424  بازدید

 

  نظرآقا سلام _ ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند ماه سال 95 در سراسر کشور بطور همزمان آغاز گردید. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نظرآقا سلام، در روز اول ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شورای روستای نظرآقا تنها فقط یک نفر برای کسب 5 کرسی شورا ثبت‌نام نمود.

بنا به گفته یک مقام مسئول بخشداری سعدآباد؛ در روز اول تنها؛ فقط آقای محمدرضا هاشمی پور فرزند داراب به بخشداری مراجعه و ثبت نام نمودند.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.