روستای نظرآقا-نظرآقا سلام

  نظرآقا سلام: مدیرکل دفتر شهری و روستایی و قائم مقام معاون عمرانی استاندار بوشهر از تامین سهمیه قیر رایگان برای آسفالت و بهسازی راه‌های بین روستایی استان بوشهر خبر داد. به گزارش اداره کل

عنوان بنر

نیازمندی ها

تبلیغات 1 تبلیغات 2  3تبلیغات

مطالب پیشنهادی

تامین قیر رایگان برای آسفالت و بهسازی راه‌های بین روستایی

  • 1:05
  • 310  بازدید

 

نظرآقا سلام: مدیرکل دفتر شهری و روستایی و قائم مقام معاون عمرانی استاندار بوشهر از تامین سهمیه قیر رایگان برای آسفالت و بهسازی راه‌های بین روستایی استان بوشهر خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده اظهار داشت: در جریان سفر اخیر مهندس میر شفیع معاون وزیر راه و شهرسازی به استان و مذاکرات استاندار بوشهر با ایشان، شرایط تامین قیر رایگان به دهیاریها و شهرهای زیر 20 هزار نفر مورد بررسی قرار گرفت.


وی از واگذاری قیر رایگان به راههای مشترک مورد استفاده وزارت راه و دهیاری ها و شهرداری های زیر 20 هزار نفر خبر داد و گفت: در راستای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به روستاییان، سهمیه قیر رایگان در اختیار دهیاریها و شهرداری های زیر 20 هزار نفر قرار میگیرد.


مدیرکل دفتر شهری و روستایی و شوراهای استاندار بوشهر بیان داشت: شرایط تامین قیر رایگان به دهیاریها و شهرداری های مذکور شامل تحویل نامه درخواست شهرداری ها و دهیاریها به دفتر امور شهری، روستایی و شوراها شامل مختصات مسیرهای مورد نظر شامل UTM نقاط ابتدایی و انتهایی، طول و عرض راه های مذکور، است و پس از طی این مراحل به اداره کل راه و شهرسازی مراجعه و حواله سهمیه قیر مورد نظر را دریافت می‌کنند.


لازم به ذکر است در سال گذشته حدود 200 کیلومتر زیرسازی و آسفالت در روستاهای استان انجام شد که با این اقدام شاهد تحول اساسی در حوزه زیرسازی و آُسفالت روستاهای استان خواهیم بود.مطالب مرتبط:

1) مديريت، نظراتي که حاوي توهين ، هتاکي ، افترا و مسخره کردن شخص يا گروهي باشد را منتشر نخواهد کرد.
2) نظرات تبليغاتي ( معرفي سايت هاي تبليغاتي ) درخواست تبادل لينک منتشر نخواهد شد
3) لطفا جهت بوجود نيامدن مسائل حقوقي از نوشتن نام مسئولين و شخصيت ها تحت هر شرايطي خودداري نمائيد.
4) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.

نظرات برای این مطلب
  • 7 سال پیش - 0:56
    باز هم انتخابات نزدیک است...
    دوباره روستاها به قیر نیاز دارند... رایگانش البته...
کد امنیتی رفرش

عنوان باکس

هیئت سیدالشهدا روستای نظرآقا

گالری تصاویر

درباره ما

نظرآقا سلام

سایتی که در پیش روی شما قرار گرفته(نظرآقا سلام) سایت رسمی نظرآقا(مرکز دهستان زیرراه) است این سایت در شهریور ماه 1391 و با هدف خدمت و اطلاع رسانی به مردم شریف مرکز دهستان زیرراه و انعکاس مشکلات نظرآقا به مسئولین بخش، شهرستان و استان طراحی شده است. و برای چنین هدفی همواره در تلاش هستیم تا خدمات سایت را گسترش دهیم. این امر محقق نمیشود، جز با همت بلند و همکاری صمیمانه شما عزیزان. از سروران دلسوز خواهشمندیم تا در رفع نواقص و بالندگی این جریان و حرکت منت گذارده و مدیران این سایت را یاری رسانند.